Комп'ютеризовані індивідуальні рішення для ортопедичних і спортивних устілок

На сьогоднішній день Orthema - є одним зі світових лідерів з виробництва індивідуальних ортопедичних устілок. Ще в далекому 1993 році завдяки появі нових технологій швейцарські інженери розробили ефективне і продуктивне обладнання для виготовлення індивідуальних устілок, а вже в 1999 році під керівництвом Марселя Херцога була офіційно заснована Компанія Orthema. Будучи професійним лижником і стикаючись зі спортивними травмами і невдалими реабілітації, Херцог шукав альтернативу готовим устілок. «Я шукав рішення», - пояснює привітний Херцог з штаб-квартири компанії в Роткройце. «Я хотів усунути м'язовий біль, виправляючи ходу, але я також шукав способи оптимізувати передачу енергії для елітних спортсменів».

Сьогодні компанією Orthema представлений великий вибір різного медичного обладнання для профілактики та лікування опорно-рухового апарату людини. Індивідуальні ортопедичні устілки виготовляються на фрезерному верстаті ЧПУ Orthema, на який передає інформацію Цифровий 3D діджітайзер. Це унікальний пристрій для тривимірного виміру стоп. 544 вимірювальних штифта механічно сканують стопу повністю, частково, з навантаженням або без навантаження. Дані передаються експерту-ортопеду, який використовує програмне забезпечення для глибокого аналізу зводячи все показники до одного індивідуальним рішенням. Після вибору матеріалу устілки фрезерний верстат Orthema підключається до системи та шліфує точний профіль ноги. Вимірювання діджітайзер можна поєднувати з іншим діагностичним обладнанням.

З плином часу в швейцарську компанію Orthema все більше стали звертатися спортсмени  це і відомі футбольні команди, і безліч іменитих спортсменів з тенісу, легкої атлетики та інших видів спорту.

Відчуття «ходіння по хмарах» - таке порівняння дає своєму відкриттю Херцог, «До нас швидко звернулася ортопедична індустрія, яка побачила переваги, які вона принесла б пацієнтам» - додає засновник Orthema.

У даний час компанія представлена у більш ніж 50 країнах, і хоча генезис життєвого праці Марселя Херцога полягав насамперед у тому, щоб виліковувати травмованих спортсменів, він явно пишається тим, як його творіння продовжують йти по надійному та міцному шляху по всьому світу.

У вас залишились питання ?

Заповніть форму нижче, щоб задати питання

Телефони :

(050) 972-13-57
(068) 309-33-98

Наш Email :

info@awatage.com

Наша адреса :

м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10А

Ми в соцмережах :