Цифрові 3D технології в ортопедії

"Діджітайзер" - це справжнє тривимірне вимірювальний пристрій для ніг, розроблене і вироблене в Швейцарії компанією Orthema. Більше 500 вимірювальних штифтів механічно сканують стопу повністю, частково з навантаженням або без навантаження. Через механічного методу вимірювання вимір невідчутно до зовнішніх впливів, таким як, наприклад, світло або пил. Крім того, немає небезпеки, що руки або засоби перевірки можуть спотворити вимірювальні зображення. Часткове або ненавантажений вимір дозволяє вимірювати профіль стопи в виправленому положенні.

На додаток до профілів стопи можна вимірювати пластирі, смужки та вкладки (негативні вимірювання). Пристрої доступні як в стаціонарному, так і в мобільному варіантах, але також можуть бути легко встановлені в вимірювальній шафі або на підставці, виготовленої для нього.

Тактильний сканер Orthema Dijitizer13 вимір проводить в 3-х площинах і реально відображає об'ємний рельєф стопи. Спеціально створена для нього програма дає можливість створювати корекції в залежності від поставлених завдань. Або це формування підтримки склепінь стопи досліджуваного при плоскостопості або використання супінаторів і пронаторов, або створення розвантаження різних відділів стопи людини, наприклад при діабетичної стопи.

Цей сканер стопи дозволяє вимірювати рельєф стопи при статичному навантаженні й без неї. Програма об'єднує всі дані та формує рекомендовану для даного конкретного випадку корекцію й індивідуальну форму устілки. Крім цього фахівець, який проводить вимірювання, може самостійно вносити вимірювання виходячи з досвіду та необхідності корекції. Дані, оброблені програмою передаються на 3D фрезу, яка вирізає із спеціального матеріалу (евапориту) готову устілку. При необхідності або при бажанні клієнта устілки можуть покриватися різними матеріалами, наприклад шкірою або педіліном, або карбоновим покриттям.

1 Процес сканування стопи для виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Перший етап виготовлення індивідуальних устілок  сканування стопи за допомогою тактильного 3D сканера.

Швейцарські фахівці створили спеціальну програму, яка візуалізує інформацію про стопу. Ця програма обробляє дані отримані при скануванні стопи при статичному навантаженні та дані вимірювання, які були проведені за винятком статичне навантаження з виведенням стопи в фізіологічне положення. До цього можуть додаватися дані дослідження в динаміці (при русі).

2 Другий етап виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок по 3D технології

Другий етап виготовлення устілок  цифрова обробка даних. Програма для візуалізації обробки даних вимірювання стопи.

3 Моделювання індивідуальної ортопедичної устілки

Моделювання індивідуальної ортопедичної устілки за допомогою програми.

Дані про готові устілки, оброблені програмою, відправляються на 3D фрезу, яка швидко вирізає із спеціального матеріалу готову устілку. Устілки в точності відповідають параметрам стопи людини, дані вимірювання якого використовувалися для виготовлення індивідуальної ортопедичної устілки.

Вирізання устілки фрезою

Процес виготовлення індивідуальної устілки за даними сканування стопи. 3D фреза.

Точне тривимірне вимшрювання:

пальпація (сканування) тканин і кісток, незалежно від зовнішніх впливів, таких як світло, пил і одяг

Вимірювання діджітайзер можна поєднувати з іншими діагностичними пристроями.

Вимірювання ноги дігітайзера може бути в поєднанні з наступними пристроями: килимок під тиском або рентгенівські зображення та інше.

У вас залишились питання ?

Заповніть форму нижче, щоб задати питання

Телефони :

(050) 972-13-57
(068) 309-33-98

Наш Email :

info@awatage.com

Наша адреса :

м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10А

Ми в соцмережах :